УКУ Oнлайн -
навчання впродовж життя

Український Католицький Університет (УКУ)

Увійшов до переліку топ-30 видатних проєктів, створених за часи Незалежності (за дослідженнями PMI Ukraine Chapter) та входить в десятку найкращих університетів України, де навчаються топ-5% українських студентів із найвищим рейтингом. Тут формуються та навчають найкращі викладачі, які працюють задля

цілісного розвитку молоді, та чия постава є дією, служінням і свідченням для спільноти університету та суспільства. Адже УКУ – невеликий університет із великим впливом. Тому ми не просто творимо науку заради науки, а плекаємо її для навчання, співпраці, впливу і позитивних змін.

Чому саме ми?

• Доступ до унікального контенту, розробленого найкращими викладачами УКУ та фахівцями із конкретних сфер.

• Можливість ближче познайомитись з одним з найкращих університетів країни.

• Долученість до закритих зустрічей клубу “УКУ онлайн”, де запрошені топ-експерти діляться своїми секретами з ефективного навчання.

• Продуманість структури кожного курсу та велике різноманіття спеціально розроблених дизайнерами навчального досвіду матеріалів, доступних для завантаження.

whyUsBlockImage

Онлайн-освіта, що змінює

Пропонуємо вам у зручному форматі найкращі освітні практики, які ми напрацьовували десятиліттями у стінах нашого університету спільно з широкою мережею міжнародних партнерів.

Віримо, що ваше бажання навчатись, помножене на наш інноваційний підхід до онлайн-навчання, стануть реальним інструментом для постійного особистісного зростання, розвитку ваших команд та рушієм фундаментальних змін в Україні!

summaryImage1
summaryImage2

Маєте питання?
Ми готові відповісти

Продовжуючи, ви погоджуєтеся з умовами Публічної оферти та Політикою Конфіденційності.
Ask a question